Co to jest brafitting ?

Bra - biustonosz, Fitting - dopasowanie
Brafitting to dopasowanie biustonosza do wielkości piersi, ich kształtu, konsystencji, kondycji zdrowotnej, a także typu sylwetki, szerokości i obwodu klatki piersiowej oraz ramion.
Na idealne dopasowanie składa się wiele czynników, z których wielkość miseczki to tylko jeden z parametrów. Bardzo istotny jest oczywiście obwód, kształt fiszbin, dodatkowe panele zbierające, rodzaj i szerokość ramiączek, a także krój biustonosza odpowiedni dla typu sylwetki.

Brafitterka to stylistka, fizjoterapeutka, wizażystka, pedagog - nie tylko ubiera Twój biust, ale nadaje mu odpowiedni kształt, podkreśla jego atuty i dba o Twoje ZDROWIE. Edukuje jak wyeksponować kobiecość i równocześnie jak dbać o piękny i zdrowy biust.
Dlaczego dobrze dobrana bielizna jest tak ważna ?! Bo nie tylko poprawia komfort noszenia i poczucie piękna, ale przede wszystkim zdrowie, niwelując ryzyko zmian struktury piersi na skutek ucisku lub obciążenia.
 

Jak wygląda wizyta u Brafitterki ?

  1. Zapraszamy Cię do przestronnej przymierzalni, gdzie zdejmujesz odzież wierzchnią, zostając w swojej bieliźnie (nie rozbierasz biustonosza !!!)
  2. Brafitterka dokonuje pomiarów obwodów pod biustem i na wysokości brodawek, w największym obwodzie biustu, ocenia typ sylwetki, pyta a preferencje i upodobania, styl życia, potrzeby.
  3. Ustalamy Twój wstępny rozmiar i krój biustonosza.
  4. Brafitterka przynosi Ci do przymierzalni kilka propozycji biustonoszy, najczęściej 3-5 szt.
  5. Kolejno mierzysz bieliznę, zostając sama w przymierzalni, brafitterka wchodzi po uzyskaniu Twojej zgody aby dopasować i zweryfikować parametry biustonosza. Sprawdza obwód, układa odpowiednio ramiączka, reguluje ich długość, instruuje Cię jak prawidłowo ułożyć piersi w miseczce stanika, sprawdza ułożenie fiszbin, ocenia poprawność kroju.
  6. Po wyborze idealnie dopasowanego, wygodnego, ładnego biustonosza w Twoim rozmiarze zapraszamy Cię na pyszną kawę, gdzie przed dokonaniem zakupu możesz przystąpić do programu lojalnościowego i zostać Stałą Klientką, cieszyć się rabatami, promocjami i sezonową modna bielizną.

Obalamy Brafittingowe MITY

MIT 1 - nagość - U brafitterki nie musisz być naga, nie musisz się rozbierać , do pomiarów zostajesz w swojej bieliźnie, a mierząc kolejne modele zostajesz sama w przymierzalni.
MIT 2 – dotyk - Brafitterka Cię nie dotyka, poprawia jedynie ułożenie stanika i uczy Cię jak prawidłowo ułożyć piersi w miseczkach, ale ich nie dotyka.
MIT 3 – ciasny biustonosz -Biustonosz dobrze dopasowany ma przylegający obwód ale nie za ciasny ! Twój komfort jest najważniejszy ! Teoria o celowym zmniejszaniu obwodu jest nieaktualna. Według najnowszej sztuki brafitterskiej obwód ma być stabilny, nie może unosić się do góry, ma podtrzymywać (szczególnie duży biust) ale nie może powodować dyskomfortu i wbijania się w ciało !
MIT 4 – drogi biustonosz - Cena dobrej jakości biustonosza, gwarantującego komfort i trwałość noszenia to 110 – 230 zł. Średnia cena i największy wybór biustonoszy w naszym sklepie to 159 zł, 169 zł , 179 zł .
Usługa i czas brafitterki jest bezpłatny, Twój komfort w naszych przymierzalniach – bezcenny !

Pamiętaj !

Dobrze dopasowany biustonosz to gwarancja zdrowych i jędrnych piersi !

A ile dla Ciebie warte jest zdrowie ? Dla nas jest bezcenne!!
A ile płacisz za dobre, wygodne buty ?
Myślę, że biustonosz ma większy wpływ na Twoje zdrowie, więc nie kupuj bazarowych produktów, zaufaj ekspertom i zadbaj o siebie !